Sistem Danışmanlık Hizmetleri

Sunucu yönetimi ve yapılandırma çözümleri

Çözüm odaklı sunucu yönetimi ve yapılandırma çözümlerimiz kapsamında, sunucularınız için profesyonel kurulum, yönetim, bakım ve teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Sunucu Sanallaştırma çözümleri

Tek bir fiziksel sunucu ve tek bir donanım özelliklerinden daha fazla aynı işlemi yapan sunucular elde etmenizi sağlayan, sanallaştırma çözümlerimiz ile düşük donanım maliyeti ve artan kaynak kullanımı sayesinde hem ihtiyaçlarınızı giderebilir hem tasarruf elde edebilirsiniz.

Yedekleme yönetimi ve yapılandırma çözümleri

Yedekleme ve yapılandırma için sunduğumuz çözümler işletmeniz için erişim, veri güvenliği, verimlilik ve uyumluluk konusunda en iyi iyileştirmeleri sağlamaktadır.

Ağ yönetimi ve yapılandırma çözümleri

Ağ alt yapı ve yönetim ihtiyaçlarınız için en uygun sürüme birlikte karar verelim ve artık siz de ağınızı bir profesyonel gibi yönetmeye başlayın!

Güvenlik çözümleri

Güvenliğiniz önceliğimiz! Giderek karmaşıklaşan ve çeşitlenen tehditlere uyum sağlayan güvenlik çözümlerimizle altyapınızı, iş yüklerinizi ve verilerinizi koruyun!

Yazılım lisanslama ve yönetim hizmetleri

Lisanslama ve yönetim hizmetlerimiz size en uygun lisanslama modellerini belirlemeyi ve mevcut lisansları yapılandırarak güncelleştirilmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

BT Denetim Öncesi Danışmanlığı

ISO 27001-22301-9001, KVKK, SKS, BDDK, TBB Risk Merkezi, Finans Değerleme. Sürekli gelişen iş dünyasında, doğru kaynaklar ile Bilgi Teknolojilerini uyumlu bir biçimde kullanan şirketler, gelişmekte ve rekabet avantajı sağlayabilmektedir.

Yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi beraberinde sürdürülebilir iyileştirmeyi sağlam bir temel ile başarabilmeyi getirir. Süreçlerinizi birlikte olgunlaştırabilir, kurumuzun tabi olduğu yönetmeliklere, regülasyonlara karşı hesap verilebilirlik seviyelerini artırabiliriz.


ISO Süreç Yönetim Danışmanlığı

ISO bir işletmenin kalitesini göstermekte olan bir belge niteliği taşımaktadır. 1947 yılında kurulan ve yaptığı standardizasyon çalışmaları sonucu sanayiye, ticarete ve tüketicilere katkılar sağlayan ISO (International Organization for Standardization) Uluslararası Standard Organizasyonudur.

Bu belge ile birlikte hem yurt içinde hem de yurt dışında rekabet şansınız artarak rakiplerinize göre daha avantajlı duruma gelirsiniz. Bu belgeyi almayı düşündüğünüzde uçtan uca sizlere destek olabilir, proje ekiplerinizi İhtiyacın belirlenmesi, ISO standart sisteminin kurulması, denetim öncesi hazırlık sürecinin tamamlanması ve belgelendirme kuruluşu başvuru süreci konularında yönlendirebiliriz. Birlikte denetimlere katılır belgelerinizi temin etmenize katkıda bulunuruz.


KVKK Danışmanlığı

Kanunun temel amacı, Kişisel verilerin işlenmesinde, başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak, kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemek (disiplin altına almak), kişilerin mahremiyetini korumak, kişisel veri güvenliğini sağlamaktır.

Bu kapsamda, sizin için faaliyet alanınıza özel çalışmalar yaparak KVK Yönetimi Sistemini uçtan uca bizzat kurabiliriz. Dilerseniz danışmanlık verir, KVK Yönetimi Sistemini kurarken şirket çalışanlarınıza destek oluruz. Tercih ederseniz mevcut kurulu sistem üzerinde Denetim yaparak, kurulan KVK Yönetim Sisteminin olgunluğunu değerlendirir, eksiklikleri raporlayabiliriz.

 

Microsoft 365 Bulut Hizmetleri

Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik Microsoft'un sağladığı bulut havuzundan faydalanın.

Microsoft 365, bağlantıyı sürdürmenize ve işlerinizi halletmenize yardımcı olan uygulamalardan oluşan bir pakettir.Donanım ve Yazılım Tedarik Hizmetleri


 

Veri Merkezi Hizmetleri


  • Sunucu Barındırma
  • Sunucu Sanallaştırma
  • Bulut Sunucu Servisleri
  • Bulut Yedekleme Hizmetleri
  • Felaket Kurtarma Hizmetleri

Detaylı bilgi almak için
Bizimle İletişime Geçin